تمام مدل های رادیاتور را مشاهده و مقایسه کنید

 

- برای محاسبه تعداد پره های رادیاتور مورد نیاز در هر یک از فضاهای ساختمان به کارشناس طراحی نیاز می باشد، این عدد بسته به آب و هوای منطقه، مصالح به کار رفته در ساختمان، مقدار پنجره موجود و میزان دیوار هایی که در معرض هوای سرد قرار گرفته اند متفاوت می باشد.  ولی به طور کلی برای شرایط مشابه آب و هو...

 

تمام مدل های رادیاتور را مشاهده و مقایسه کنید

 

- برای محاسبه تعداد پره های رادیاتور مورد نیاز در هر یک از فضاهای ساختمان به کارشناس طراحی نیاز می باشد، این عدد بسته به آب و هوای منطقه، مصالح به کار رفته در ساختمان، مقدار پنجره موجود و میزان دیوار هایی که در معرض هوای سرد قرار گرفته اند متفاوت می باشد.  ولی به طور کلی برای شرایط مشابه آب و هوای تهران و با فرض وجود فقط یک دیوار در معرض هوای سرد خارج، در طبقات وسط ساختمان می توان برای هر متر مربع حدود 85 کیلوکالری، برای طبقه بالای پارکینگ برای هر متر مربع حدود 95 کیلوکالری و همچنین برای طبقه زیر سقف ساختمان برای هر متر مربع حدود 120 کیلوکالری در نظر گرفته شود. برای واحد هایی که بیشتر از یک دیوار در معرض هوای سرد دارند مقدار 20% به مقادیر فوق اضافه نمایید. در نهایت با تقسیم عدد بدست آمده بر گرمای تولیدی هر پره از هر مدل از رادیاتور که در کاتالوگ آن اعلام شده است، تعداد پره های مورد نیاز خود را بدست آورید.

 

- رادیاتور ها از نظر جنس به دو دسته کلی تقسیم می شوند: رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور فولادی ( رادیاتور های آلومینیومی سبک تر، زیباتر و ضریب هدایت حرارتی بالاتری نسبت به رادیاتور فولادی دارد، دچار زنگ زدگی نمی شوند ولی به لحاظ قیمت گرانتر می باشند )

بیشتر

رادیاتور 

در هر صفحه
نمایش 1 - 15 از 32 مورد